Od léta 2024 pouze trenér do domu. Praha 16 (Velká Chuchle, Radotín, Lochkov) a Kosoř. Potřebujete 2 m² a podložku, pomůcky dovezu. 1600 Kč za 55 min. 7500 Kč za 5 lekcí.

O cvičení

Zaměřuji se na cvičení rehabilitačního pilates, které si z původního pilates ponechává koncentraci a důraz na detail, ale způsob dýchání či postoj končetin přebírá z fyzioterapeutických technik; jóga je nám inspirací pro budování síly, protahování i hrátky s rovnováhou. Tento druh meditace v pohybu je ideální kompenzací pro dnešní dobu, kdy bojujeme s ochablostí od počítače, přetrénovaností ze sportu, bolestmi zad anebo s myslí, která si neumí dát pauzu.
K dosažení vašich cílů používám pěnový válec (foam roller), malé balonky (overball), velký míč (gymball), balanční podložku (bosu), posilovací gumy (theraband), pilates kruh (pilates ring), jóga pásek, jóga cihličky, jóga bolster, joga kruh (yoga wheel), SM systém, klouzavé disky i různé masážní pomůcky. Pilates židle (pilates chair) je praktická pro pokročilejší komplexní lekce.


Nechte se přesvědčit od těch, které už se mnou cvičí, a přidejte se k nám:

Recenze

Navštěvuji různé lekce pilates, jógy apod., avšak vždy jsme měla problém se správným provedením cviků. Lektorka si obvykle cvičí svojí sestavu, letmo zkontroluje cvičící, opraví nejzávažnější chyby a tím to končí. Lekce Lenky jsou pravým opakem. Každý cvik důkladně vysvětlí, předvede a případně Vás i nastaví do správné pozice. Vše s ohledem na Váš aktuální zdravotní stav a fyzické možnosti. Díky ní nemám problém jít na jakoukoli „klasickou“ lekci, protože už vím, jak správně cvik provést. Chodím k ní už 5 let a pořád se učím něco nového 😊

— Klára Hanušová

 

K Lenke som začala chodiť pred 3 rokmi s bolesťami zad a musím len chváliť, neskutočne mi cvičenie pomohlo. Oproti iným lekciám, ktoré som vyskúšala, je Lenka veľmi pečlivá, neustále kontroluje správne prevedenie cvikov, upozorňuje na správne dýchanie, zakaždým máme perfektne pripravenú zostavu, jednoducho výborné 🙂

— Anna Golasovská

 

Super cvičení, které vám protáhne, co má, posílí, co má, spraví bolístky, o kterých pořádně nevíte, a ještě je s Lenkou sranda.

— Lenka Cúthová

 

Lenka má lekce uzpůsobené pro každou tělesnou schránku a povahu. Oceňuji individuální přístup, důraz na detail a pohodovou atmosféru. Bolesti zad se vytrácejí a nahrazuje ji příjemná bolest svalů. 🙂 Skvělá zkušenost, dávám 10 z 5ti hvězdiček.

— Martina Baláková

 

Oceňuji osobní přístup a účinné cvičení.

— Markéta

 

Ráda bych poděkovala, paní Lence,za profesionální a milý přístup. Je velice empatická a pečlivá. Vždy se snaží pomoci odstranit v rámci její odbornosti váš zdravotní problém. Jistě i nadále se budu svěřovat do její péče. děkuji.

— Ivana Patáková

 

výborná sestava i nálada, jako vždy

— Marie

 

Lenka má skvělý individuální přístup a péči a to nejen díky malému počtu lidí ve skupince. Cvičení přizpůsobuje jak zdravotnímu stavu, tak i aktuálnímu rozpoložení. Děkuji za její lekce a přístup.

— Marji

 

Opět skvěle vymyšlený program na míru. Cítím se jak znovuzrozená.

— Lucie

 

Příjemná atmosféra, cvičení lehce posilovací a relaxační. Lektorka Lenka skvělá, vše vysvětlí.

— Kateřina

 

Všechna hodnocení si můžete přečíst na Googlu, Facebooku, Seznamu nebo Reserviu.

Klientské příběhy pro inspiraci sdílím na blogu.