Od léta 2024 pouze trenér do domu. Praha 16 (Velká Chuchle, Radotín, Lochkov) a Kosoř. Potřebujete 2 m² a podložku, pomůcky dovezu. 1600 Kč za 55 min. 7500 Kč za 5 lekcí.

Hygienická pravidla v zimě

Podívala jsem se na zoubek dvěma větám, které od prosince do března v různých obměnách opakovaně slýchám jako vysvětlení, proč je ta která rýma kompatibilní se cvičením.

„Rýmu mám v zimě skoro pořád.”
„Minulý týden jsem byla nemocná, teď už mám jenom rýmu.”

Jak nebývám nachlazená, tak to pro mě byl celý nový svět ke zkoumání. Když na mě něco jde, stačí Samahan a vyřešit si únavu nebo psychickou příčinu, například před pěti lety nechuť navštívit manželovu rodinu. Od té doby si dávám dobrý pozor, abych za nimi jet chtěla. 😂

A abych nevypadala jako svatoušek, tak rovnou přiznám, že když jsem bývala před patnácti lety nemocná, tak jsem na ostatní klidně prskala, dělali to tak přece všichni. 🤣

Nejabsurdnější na četbě všemožných článků mi přišlo, že se docela počítá s tím, že mít rýmu několikrát do roka je v pořádku. 🧐

Takže co jsem v těch článcích zjistila?

Čili sumasumárum děkuji všem, kdo s rýmou do studia nechodí 🙂 a využívají možnosti přesunu lekce:

Pokud se o vás pokouší bacil, byť by to bylo jen obyčejné nachlazení, můžete zrušit účast na lekci i v den konání a platba vám nepropadne.

Týká se to lekce individuální i skupinové. Stačí napsat SMS. V případě individuálu přesunu termín za poslední domluvený. V případě skupinky uvolním kredit, který můžete uplatnit v rámci téhož turnusu přes rezervace.rehapilates.cz.

Samozřejmě pokud víte o nemoci dříve než v den konání lekce, můžete termín sami zrušit přes rezervační systém, a to v případě skupinky i individuálu.

Mým cílem je, abych zajistila relativně bezpečné prostředí pro nás pro všechny.
V „nerýmičkových” případech platí nadále možnost zrušení termínu nejpozději 24 hodin předem.