Od června 2023 do odvolání mateřská/rodičovská dovolená.

Prodejní polička
6. 6. 2022


Co si spolu s úlevou od bolesti ode mne můžete odnést?

Protiskluzové prstové ponožky

Nejlepší je cvičit bosky, ve studiu to ale přináší hygienická úskalí. Ač jsou cvičící podložky přilnavé, normální ponožky na nich kloužou. A právě proto nabízím ponožky s ťuplíky. Navíc jsou prstové pro snazší práci s chodidly.

Masážní pěnový válec

Neocenitelný pomocník. Nabízím variantu, která se vejde do každého bytu - je dlouhý pouhých 30 cm. Přesto se na něm dá namasírovat celé tělo, ať už třeba nohy namožené z procházky nebo hrudník ztuhlý z práce.

Hopík

Ano, ta skákací hračka. Nejlevnější, nejmenší a nejvtrdší způsob, jak si dopřát masáž chodidla kdykoliv a kdekoliv.

Masážní dvojmíček

Masáž chodidla pro zaneprázdněné: vložíte hranu chodidla do prohlubně mezi míčky a masírujete bez složitého přemýšlení. 😉

Měkký masážní ježek

Nejlepší masážní pomůcka na cesty, na rozdíl od válce je mnohem skladnější, ale udělá výbornou službu, když někde na těle něco zatuhne. Výborný na masáž zadku.

Overball

Velmi univerzální pomůcka. Dá se na něm chvíli sedět, chvíli ho mít za zády a chvíli s ním cvičit. Nabízím balónek s průměrem 25 cm.

Balanční čočka

Stejně jako overball se dá použít na prostřídání způsobu sedu i procvičení celého těla, obzvášť dobře může posloužit při rehabilitaci dolních končetin.

Bylinný čaj Samahan

Pro větší efekt lekcí potřebuji, aby klienti chodili pravidělně, tedy zůstávali zdraví. Proto je u mě kromě cvičebních pomůcek na prodej i Samahan, který se mi osvědčil jako účinné řešení při prvních příznacích nachlazení.Sdílej:   Facebook   Twitter